Veehoolitsused

Ürdivann

20 min / 19 €

Lisaks vee üldisele lõõgastavale toimele mõjutavad Teie keha ja ülendavad meeli erinevate ürtide ekstraktid, mille lõhnade hulgast aitab teenindaja valida just Teile sobivaima.

Kadakavann

20 min / 19 €

Kadakas aitab Teil kõikide meeltega tajuda tõelist Saaremaad. Kadakamarja ja kadaka eeterlikud õlid aitavad organismis jääkaineid kahjutuks muuta ning kehast ülemäärast vedelikku väljutada. Samal ajal lõdvestavad ja masseerivad survega veejoad kogu keha. Kadakavann on mõnus hoolitsus, mis aitab teil seda kohalikku imepuud meeles pidada – legendi järgi aitab kadakas suisa 99 haiguse vastu võidelda… P.S. Kadakaokstega võib julgelt ennast vannis ka vihelda.

Romantikavann kahele

60 min / 39 €

Naturaalne roosiõli vannivees pakub aroomiteraapilist elamust, et stimuleerida meeli.  Romantikavann on rituaal, kus mõnusa meeleoluga elemente on rohkem kui ainult vesi. Väike vahuvein ja veel mõned nüansid, mis aitavad Teil luua romantilist õhkkonda.

Vannihoolitsus sviidis

Ürdivann 19 € / Romantikavann 39 €

Teil on ainulaadne võimalus tellida oma sviiti privaatne vannihoolitsus. Valikus on meeliergutav ürdivann või romantiline roosiõievann. Kena mõnulemist!

Kinkekaart e-poest Read reviews
Saabumine
...
...
Lahkumine
...
...
Broneeri puhkus
Alati parimad pakkumised