Hoolitsused lastele

Sobivad 5-12 aastastele

Spordimehe musklimassaaž poistele

30 min / 25 €

Vahvatele poistele, kelle lihased vajavad lisaenergiat, et saavutada suuri ja väikesi  võite siin maailmas.

Superstaari sädelev massaaž tüdrukutele

30 min /25 €

Väikestele tüdrukutele, kellest peale massaaži saavad sädelevad Superstaarid.

Šokolaadimassaaž lastele

30 min / 30 €
45 min / 35 €

Kõikidele maiasmokkadele, kes unistavad saada šokolaadivabriku direktoriks, sest ainult selles ametis on võimalik süüa nii palju šokolaadi, kui korraga suhu mahub ja rohkemgi veel...

Suur vahuvann

20 min / 20 €

Mullivann väikese spaasõbra poolt valitud vahutavate ürtidega, et teha tutvust looduse poolt pakutavate erinevate lõhnadega. Mõni kollane mängupart võib ka vahu seest nina välja pista.

Jalahoolitsus lastele

45 min / 25 €

Sobib tüdrukutele, kes igatsevad kergeid tantsujalgu. Siin tehakse jalgade massaaži ja pannakse peale kreemi. Eks ta ole natuke kõdi ka, aga siis te teate, mis emad tunnevad ja kuidas nendel nii ilusad jalad on.

Kätehoolitsus lastele

45 min / 25 €

Siledad ja pehmed käed, kaunid küüned ja osavad sõrmed on  tüdruku unistus. Kui ema – isa lubavad, siis paneb spaa-tädi tüdrukute küünte peale lakki ka.

Legoklotsidest draakoneid ja võimsaid masinaid meisterdades vajavad ka poiste käed vahetevahel kreemitamist ja murdunud küüned pisut lihvi. See aeg , kui spaatädid käsi korrastavad, saadki uusi ideid välja mõelda.

Mini-näohoolitsus lastele

30 min / 25 €

Selles klassikalises näohoolitsuses saab nahk värskendatud ja niisutatud. Hoolitsus sisaldab õrna näonaha puhastust, kerget massaaži, rahustavat näomaski ning sobivat niisutavat päevakreemi.

Sobivad 12-16 aastastele

Massaaž sooja õliga

45 min / 35 €

See on üks väga mönus kogu keha massaaž sooja mandliõliga, mille tugevus valitakse vastavalt Sinu soovile. Lõpptulemus on lihtsalt nii lõõgastav, et jää või magama! Võimalik nautida ka duaalmassaažina.

Lõõgastav massaaž kividega

45 min / 35 €

Kivimassaaž annab uut energiat. See hoolitsus ühendab endas õrna lihtsat massaaži ning kuumadest kividest vabanevat soojust. Massaažil on positiivne mõju ka nahale, aidates seda tänu kasutatud õlidele hoida puhta ja säravana. P.s. Kivid on meie endi korjatud saare läänerannikult!

Näopuhastus

45-60 min / 35 €

Selles klassikalises näohoolitsuses saab nahk sügavpuhastatud ja niisutatud. Hoolitsus sisaldab näonaha õrna koorimist ning pooride mehhaanilist puhastust. Maski rahustav ja niisutav toime ning nahale sobilik päevakreem tagavad mõnusalt värske, klaari ja puhta tunde.

Broneeri hoolitsused: info@gospa.ee või tel 45 50 003

GOSPA Kinkekaardid Read reviews
Saabumine
...
...
Lahkumine
...
...
Broneeri puhkus
Parim pakkumine on alati otse hotellist broneerides