GOSPA spaahoolitsused tehakse hands-on meetodil, mis tähendab hoolitsusi professionaalsete terapeutide käte läbi. Kvaliteet on garanteeritud, kuna pakume meie oma välja töötatud saaremaise sarja KENA by GOSPA ning juhtiva spaa-sarja BABOR hoolitsusi.

KENA by GOSPA

Oleme tänaseks GOSPA’s teinud hoolitsusi 20 aastat.  Meie käte alt on läbi käinud tuhanded ja tuhanded inimesed. Meie kogemus ja klientide tagasiside viis meid otsuseni, et aeg on selg sirgu lüüa ja tunda uhkust selle üle, kes me oleme ja mida me oskame. Sellest otsusest sündis GOSPA hoolitsustesari KENA – see ilus saaremaine sõna peegeldab kõike seda, mida me Saaremaal teha oskame, kasutades selleks parimaid loodusande, mis siin kasvavad. Kui te küsite, mida te pärast meie juures käimist tunnete, siis me vastame, et teil on väga KENA olla.

BABOR

BABOR on juba 1956. aastal loodud Saksa kvaliteetkosmeetika bränd, kelle filosoofia järgi pole kahtlust, et ilu on midagi väga isiklikku. 

Pakume valikut nendest hoolitsustest, mis on teada tuntud oma hämmastavate tulemuste poolest ning lihtsaid näpunäiteid koduste toodete kasutamiseks.

Spaahoolitsusi pakume iga päev 10:00-20:00.
Broneeringud +372 45 50 003 või kirjuta meile spa2@gospa.ee  siia kodulehe vestlusaknasse. 

GOSPA Kinkekaardid Read reviews
Saabumine
...
...
Lahkumine
...
...
Broneeri puhkus
Parim pakkumine on alati otse hotellist broneerides