GOSPA spaahoolitsused tehakse hands-on meetodil, mis tähendab hoolitsusi professionaalsete terapeutide käte läbi. Kvaliteet on garanteeritud, kuna pakume meie oma välja töötatud saaremaise sarja KENA by GOSPA ning juhtivate spaa-sarjade VIE  ja BABOR hoolitsusi.

KENA by GOSPA

Oleme tänaseks GOSPA’s teinud hoolitsusi 16 aastat.  Meie käte alt on läbi käinud tuhanded ja tuhanded inimesed. Meie kogemus ja klientide tagasiside viis meid otsuseni, et aeg on selg sirgu lüüa ja tunda uhkust selle üle, kes me oleme ja mida me oskame. Sellest otsusest sündis GOSPA hoolitsustesari KENA – see ilus saaremaine sõna peegeldab kõike seda, mida me Saaremaal teha oskame, kasutades selleks parimaid loodusande, mis siin kasvavad. Kui te küsite, mida te pärast meie juures käimist tunnete, siis me vastame, et teil on väga KENA olla.

BABOR

Pakume valikut nendest hoolitsustest, mis on teada tuntud oma hämmastavate tulemuste poolest ning lihtsaid näpunäiteid koduste toodete kasutamiseks.

VIE

Vie hoolitsused on mõeldud väga teadlikule kliendile, kes hindab kohest efekti. Hoolitsustes lähtume naha hetkeseisundist ning tänu kõrgtehnoloogiliste aktiivainete kokteilidele, mida siin kasutame, on toime silmnähtav juba peale esimest hoolitsust. Noorendamisprotsessi käigus mõjutame nii pindmistes kui sügavamates kihtides olevaid tüvirakke. Seega "enne ja pärast" võrdlus on nende hoolitsuste puhul täiesti kohane!

Kinkekaart e-poest Read reviews
Saabumine
...
...
Lahkumine
...
...
Broneeri puhkus
Parim pakkumine on alati otse hotellist broneerides