Kätele ja jalgadele

Kätehoolitsus

60 min / 35 €

Räägitakse, et inimene pidi end palju tervemini tundma, kui ta käed on hoolitsetud...
GOSPA kätehoolitsuse käigus tehakse täismaniküür koos koorimise, massaaži ja toitva maskiga. Hoolitsus lõppeb vastavalt kliendi soovile kas käenahka üliniisutava parafiinimaskiga või küünte lakkimisega. Uskuge, käed tänavad Teid pärast seda hoolitsust!

Alessandro Striplac küüntehoolitsus

60 min / E-P 35 €

Uus innovatiivne Alessandro Striplac küüntehoolitsus on midagi sellist, mida Su käed on ammu oodanud. Traditsioonilise kätehoolitsuse lõpus lakitakse küüned uue innovatiivse Alessandro Striplaciga, mis püsib nagu geellakk. Küüned on kaunid kuni 10 päeva ning särav tulemus on kindlustatud!
NB! Kui soovite hoolitsuse käigus ka geellaki eemaldust, pikeneb hoolitsus 30 minuti võrra ning lisandub 10€.

Wellness jalahoolitsus

90 min / 45 €

Luksusliku jalahoolitsuse käigus pakutakse jalgadele täispediküüri, koorimist, lõõgastavat massaaži koos toitva kreemiga ning lõpetuseks üliniisutavat maski. Soovi korral lakitakse ka varbaküüned. Hoolitsuse järel on kogu keha mõnusalt lõõgastunud ning jalad saanud tunda kuninglikku kohtlemist!

Massaaž jalgadele - kiire ja tõhus abi väsinud jalgadele

30 min / 30 €

Massaaži alguses kasutatakse 100% naturaalset koorijat jalgadele ja säärtele. Rahustav aroom ning hoolitsevad õlid loovad kohese heaolu-tunde ja lõõgastuse väsinud jalgadele, eemaldab surnud naharakud ning muudab pehmeks küüneümbrusnahad. Massaaži lõpetuseks kasutatakse siluva efektiga turgutavat jalapalsamit.
NB! Hoolitsus ei sobi lapseootel naisele.

Kinkekaart e-poest Read reviews
Saabumine
...
...
Lahkumine
...
...
Broneeri puhkus
Alati parimad pakkumised