KENA by GOSPA massaažid

Klassikaline massaaž

60 min / 46 €

Lõõgastav üldmassaaž aitab peletada väsimust, turgutab immuunsüsteemi, tasakaalustab närvisüsteemi, parandab ainevahetust ja soodustab hingamist. Massaažiga suurenevad keha soojus ja vitaalsus, kuna süda ja vereringesüsteem on avatud värske hapniku vastuvõtuks. Massaaži lõppedes võib tekkida kerge rammestuse tunne, kuid juba vähese aja möödudes pääseb vabanenud energiast ja paranenud vereringest tingituna mõjule hea ja puhanud enesetunne! GOSPA klassikalist massaaži saab nautida ka duaalmassaažina. Paaride kombineerimisvõimalused ei ole piiratud (mees-naine; ema-laps; sõbrannad jne).

Tasakaalus keha

60 min / 49 €

Selle massaažiga turgutame läbi erinevate punktide kogu Sinu keha. Paraneb organismi lümfi - ja vereringe ning lisaks vabastab massaaž pingeid ka lihastes, kuna siseelundite töö viiakse tasakaalu. Mõni massaažipunkt võib olla  tundlikum, kuid hilisem kergus on seda väärt! Hoolitsus mõjub tasakaalustavalt, tervistavalt ning tervendavalt.
NB! Ei sobi lapseootel naisele ja rinnaga toitmise ajal.

A la carte massaaž

60 min / 49 €

Nüüd on meie külalised juba nii kogenud, et teavad ise täpselt, mida nende keha vajab. A la carte massaaž pannakse kokku külalise ja terapisti koostöös, seades fookuse just tähelepanu vajavale piirkonnale. Selleks võib olla õlavööde, selg, jalad, pea jne. Massaaž leevendab pinget ning lõõgastab kogu keha.

Süvamassaaž

60 min /49 €
75 min / 55 €

Saarlasest füsioterapeudi Lauri Rannama spetsiaalselt GOSPA-le välja töötatud intensiivne ja tõhus kogu keha süvamassaaž. Süvamassaaži eesmärgiks on läbi mõjusamate massaaživõtete leevendada lihaskonnas tekkinud valu ja pingekohti. Lihaspinge leevenemine toob hea lõõgastustunde ja tagab tasakaalustatud energialiikumise.
NB! Hoolitsus ei sobi lapseootel naisele ja rinnaga toitmise ajal.

Saaremaa kividega lõõgastav ja energiat taastav massaaž

75 min / 55 €

Läksime tagasi juurte juurde ja korjasime kivid oma kätega saare läänerannikult.
Kivimassaaž teeb reipaks, tõstab tuju ja annab uut energiat.  See eriskummaline kooslus ühendab endas õrna ja lihtsat massaaži ning kuumadest kividest vabanevat soojust. Kividest vabanev soojus koos õrnade õlidega lõdvestab ja venitab, masseerides õrnalt ja märkamatult Teie kehast minema lihaspinged ja annab nooruslikult õhetavat jumet näole ja lõõgastust peanahale. Massaažil on ka positiivne mõju nahale, aidates seda hoida puhta ja säravana. Hoolitsus hõlmab ka näo- ja dekolteemassaaži.
NB! Hoolitsus ei sobi lapseootel naisele.

 GOSPA soovitab

  • Pikenda oma massaaži naudingut 15 min 10 €  või 30 min 20 €
  • Täiusta massaaži tõhusa Anesi pinguldava või tselluliidivastase seerumiga 5 €
  • Lisa massaažile lihaspingete lõõgastuseks magneesiumiõli 5 €
  • Massaaži täienduseks on suurepärane valik GOSPA mereliivaga koorimine 30 min

 

Massaaž sooja õli ja ürtidega

75 min / 55 €

Rohke sooja magusmandliõliga kogu keha hõlmav massaaž, mis sisaldab sügavaid ja lõõgastavaid venitusliigutusi. See on massaaž, mis paneb terve keha voogama omas rütmis, täites kogu teie olemise sügava rahulolutundega. Soe, mõnus õli toidab teie kuiva nahka, viib teie meeled rändama ning lõdvestab keha lihaspingetest. Te justkui kümbleksite õlis- see tunne on ekstaatiline ning teie keha januneb selle hoolitsuse järgi üha uuesti ja uuesti..
NB! Hoolitsus ei sobi lapseootel naisele.

Sünkroonmassaaž neljal käel

60 min / 76 €

Sünkroonmassaaž on idamaadest pärit massaaž ühele inimesele, kus kaks massööri ühendavad oma energiaväljad ja teostavad massaaži sünkroonselt ühes hingamise rütmis. Massaažis kasutatakse nii lihas- ja punktmassaaži võtteid kui ka lõõgastavat õlimassaaži. Kahe inimese täpne koostöö võimaldab teostada selliseid võtteid, mida üksinda pole võimalik teha. Massaaž tekitab eriti suure hoolitsuse, hoituse ja luksuslikkuse tunde ning massaaži on meeldivalt palju. NB! Hoolitsus ei sobi lapseootel naisele.

Keha trimmiv massaaž

60 min / 49 €

Kehale saleduse ja vormikuse andmise massaaž annab juba esimestest seanssidest alates märgatavaid tulemusi. Iga liigutus massaažis on valitud tema tõestatud toime tõttu – rasvade lõhustumine, sidekudede taastumine, naha väline ilme ja intensiivne lõdvestumine. Ka sobiv seerum (pinguldav või rasvu lõhustav) ja vetikaid sisaldav vormi taastav kreem kindlustavad massaaži efektiivsuse ja loovad meeldiva ning lõdvestava elamuse. NB! Hoolitsus ei sobi lapseootel naisele.

Hellitav massaaž lapseootel naisele

90 min / 59 €

Massaaž, mis on kohaldatud raseduse iga trimestri jaoks sobivaks. See on inspireeriv teraapia, mis läbi puudutuse jõu ühendab ema ja beebi tema kõhus, pannes nende südamed ühes rütmis lööma. Ema saab täielikult keskenduda massaažile tänu unikaalsele  kott-toolile, mis võimaldab väga mugavalt ja turvaliselt lõdvestuda. Massaaž leevendab pingeid seljas ning vähendab turseid jalgadel ja kätel, turgutades meeli ja virgutades vaimu.
*Soovitame: 1 hoolitsus iga 2 nädala tagant raseduse esimesel ja teisel trimestril; 1 hoolitsus nädalas raseduse kolmandal trimestril.

Kiire selg, õlad ja kael

30 min / 30 €

Väsinud selg, õlad ja kael on mitmete murede allikas.  See lühike ja kiire leevendus aitab vähendada lihaspingeid ja parandada vereringet. Peale massaaži tunnete koheselt paremat rühti ja silmad näevad värve erksamalt.

Muud massaažid

Pingeid vabastav massaaž kuppudega

60 min / 49 €

Kupumassaaž ehk vaakummassaaž on iidne loodusrahvaste raviviis, mille toime on eriti tõhus tänu kuppude tekitatud vaakumile keha pinnal. Hoolitsus on kombineeritud käsimassaažiga ning siin keskendutakse konkreetsetele probleempiirkondadele, lähtudes kliendi soovist ja näidustustest. Kupumassaaž sobib eriti hästi lihaspingete korral, tselluliidi vähendamiseks, naha noorendamiseks ja keha trimmimiseks. Kupumassaaži abil vähenevad nii uued kui vanad venitusarmid. Aitab üldise väsimuse puhul, parandab und ja ergutab siseelundite tööd. Lisaks vähenevad lihaspinged ja paraneb organismi isetervenemisvõime.
NB! Hoolitsuse tagajärjel võivad tekkida kerged verevalumid, mis kaovad paari päeva möödudes. Hoolitsus ei sobilik lapseootel naisele!

Kinkekaart e-poest Read reviews
Saabumine
...
...
Lahkumine
...
...
Broneeri puhkus
Alati parimad pakkumised