KENA by GOSPA massaažid

Spaahoolitsusi pakume iga päev 10:00-20:00.
Broneeringud +372 45 50 003 või kirjuta meile spa2@gospa.ee  või kirjuta siia kodulehe vestlusaknasse. 

Klassikaline massaaž

60 min / 58 €

Lõõgastav üldmassaaž aitab peletada väsimust, turgutab immuunsüsteemi, tasakaalustab närvisüsteemi ja parandab ainevahetust. GOSPA klassikalist massaaži saab nautida ka duaalmassaažina.

A la carte massaaž

60 min / 58 €

A la carte massaaž pannakse kokku Sinu ja terapisti koostöös, seades fookuse just tähelepanu vajavale piirkonnale. Selleks võib olla õlavööde, selg, jalad, pea jne.

Süvamassaaž

60 min / 58 €

Saarlasest füsioterapeudi Lauri Rannama spetsiaalselt GOSPA-le välja töötatud intensiivne ja tõhus kogu keha süvamassaaž. Süvamassaaži eesmärgiks on läbi mõjusamate massaaživõtete leevendada lihaskonnas tekkinud valu ja pingekohti. Lihaspinge leevenemine toob hea lõõgastustunde ja tagab tasakaalustatud energialiikumise.
NB! Hoolitsus ei sobi lapseootel naisele ja rinnaga toitmise ajal.

Saaremaa kividega lõõgastav ja energiat taastav massaaž

75 min / 64 €

Kivimassaaž teeb reipaks, tõstab tuju ja annab uut energiat. Kividest vabanev soojus koos õrnade õlidega lõdvestab ja venitab, masseerides õrnalt Sinu kehast minema lihaspinged. Hoolitsus hõlmab ka näo- ja dekolteemassaaži.
NB! Hoolitsus ei sobi lapseootel naisele.

 GOSPA soovitab

  • Pikenda oma massaaži naudingut 15 min 10 €  või 30 min 20 €
  • Lisa massaažile lihaspingete lõõgastuseks magneesiumiõli 5 €

 

Massaaž sooja õli ja ürtidega

75 min / 64 €

Rohke sooja viinamarjaseemneõliga kogu keha hõlmav massaaž, mis sisaldab sügavaid ja lõõgastavaid venitusliigutusi. Soe, mõnus õli toidab teie kuiva nahka ning lõdvestab keha lihaspingetest.
NB! Hoolitsus ei sobi lapseootel naisele.

Keha trimmiv massaaž

60 min / 58 €

Kehale saleduse ja vormikuse andmise massaaž annab juba esimestest seanssidest alates märgatavaid tulemusi. Iga liigutus massaažis on valitud tema tõestatud toime tõttu – rasvade lõhustumine, sidekudede taastumine, naha väline ilme ja intensiivne lõdvestumine. Ka sobiv seerum (pinguldav või rasvu lõhustav) ja vetikaid sisaldav vormi taastav kreem kindlustavad massaaži efektiivsuse ja loovad meeldiva ning lõdvestava elamuse.
NB! Hoolitsus ei sobi lapseootel naisele.

Hellitav massaaž lapseootel naisele

90 min / 68 €

Massaaž, mis on kohaldatud raseduse iga trimestri jaoks sobivaks. Ema saab täielikult keskenduda massaažile tänu unikaalsele  kott-toolile, mis võimaldab väga mugavalt ja turvaliselt lõdvestuda. Massaaž leevendab pingeid seljas ning vähendab turseid jalgadel ja kätel, turgutades meeli ja virgutades vaimu.

Kiire selg, õlad ja kael

30 min / 35 €

Väsinud selg, õlad ja kael on mitmete murede allikas.  See lühike ja kiire leevendus aitab vähendada lihaspingeid ja parandada vereringet. Peale massaaži tunnete koheselt paremat rühti ja silmad näevad värve erksamalt.

Muud massaažid

Antistress massaaž

60 min / 58 €

Ainukordne kombinatsioon kümne erineva kultuuri puudutustest. Siin peitub enamat kui lihtsalt massaaž. Hoolitsus algab kerge kuivharjamisega enne rütmilisi, sügavuti mõjuvaid liigutusi... Puhtad õlid ergutavad vaimu või lõõgastavad pingul lihaseid.
NB! Ei sobi lapseootel naisele.

Tennisemängija massaaž

30 min / 35 €

Meie osavad terapeudid mõistavad selle spordiala unikaalseid füüsilisi nõudmisi ning keskenduvad pinge leevendamisele olulistes piirkondades, nagu õlad, käed, randmed või hoopis jalad. 

Golfimängija massaaž

30 min / 35 €

Golfimassaaž on suurepärane hoolitsus lihaspingete leevendamiseks neile, kes veetnud pika päeva väljakul. Lühike ja kiire leevendus on hea pingete leevendamiseks seljal ja õlavöötmes või jalgadel. 

Eesmärk on tõsta sinu mängutaset, ennetada vigastusi ning aidata hoida tipptasemel füüsilist vormi golfiväljakul.

Spaahoolitsusi pakume iga päev 10:00-20:00. Broneeringud +372 45 50 003 või kirjuta meile spa2@gospa.ee 

GOSPA Kinkekaardid Read reviews
Saabumine
...
...
Lahkumine
...
...
Broneeri puhkus
Parim pakkumine on alati otse hotellist broneerides