Hoolitsused meestele

Spaahoolitsusi pakume iga päev 10:00-20:00.
Broneeringud +372 45 50 003 või kirjuta meile spa2@gospa.ee  või irjuta siia kodulehe vestlusaknasse. 

Klassikaline massaaž

60 min / 58 €

Lõõgastav üldmassaaž aitab peletada väsimust, turgutab immuunsüsteemi, tasakaalustab närvisüsteemi ja parandab ainevahetust. GOSPA klassikalist massaaži saab nautida ka duaalmassaažina.

Babor näohoolitsus meestele

60 min / 62 €

Meeste naha vajaduste järgi kohandatud maskulinne näohoolitsus, mis hoolitseb erinevate nahatüüpide eest ja lahendab mitmeid nahaprobleeme. BABOR MEN aktiivne kontsentraat ja spetsiaalne kreem hooldavad nahka sügavuti, võitlevad kortsukeste ja peenikeste joontega ning täiendavad naha energiavarusid. Värskendab väsinud, tuhmi nahka ja eemaldab kahvatuse. Värske, tugevama ja energiast pakatava jume heaks! Lisaks muudab silmaümbruse naha siledamaks ning elujõulisemaks.

Kätehoolitsus

60 min / 40 €

Möödas on ajad, mil kauneid ja hoolitsetud käsi peeti ainult naiste pärusmaaks. Ka meestele on olulised hoolitsetud käed, kuid meeste kätehooldus peab olema lihtne ja efektiivne. Energiat andev hõlmikpuuekstrakt ja naturaalsed toitvad ained annavad isegi väga stressis nahale ja küüntele uue sileduse ja korrasoleva välimuse.

Wellness jalahoolitsus

90 min / 55 €

Jalahoolitsuse käigus pakutakse jalgadele täispediküüri, koorimist, lõõgastavat massaaži koos toitva kreemiga ning lõpetuseks üliniisutavat maski.

Broneeri hoolitsused: info@gospa.ee või tel 45 50 003

GOSPA E-POOD Read reviews
Saabumine
...
...
Lahkumine
...
...
Broneeri puhkus
Parim pakkumine on alati otse hotellist broneerides