Hoolitsused meestele

Klassikaline massaaž

60 min / 50 €

Lõõgastav üldmassaaž aitab peletada väsimust, turgutab immuunsüsteemi, tasakaalustab närvisüsteemi ja parandab ainevahetust. GOSPA klassikalist massaaži saab nautida ka duaalmassaažina.

Sünkroonmassaaž neljal käel

60 min / 80 €

Kaks massööri teostavad massaaži Sulle sünkroonselt. Massaažis kasutatakse nii lihas- ja punktmassaaži võtteid kui ka lõõgastavat õlimassaaži.

MESOFORCE - Taaselustav ja toonust tõstev näohoolitsus

60 min / 82 €

Meso-teraapia efektiga intensiivselt niisutav, elustav ja toonust tõstev näohoolitsus koos lifting-massaažiga. Üliefektiivne personaalne lahendus nii küpsele, kuivale, tundlikule kui ka väsinud toonuseta nahale.

Thalgo näohoolitsus meestele” Ookean” - niisutav, värskendav

60 min / 62 €

Spetsiaalselt meeste jaoks loodud näohoolitsus merevetikaga, millel on niisutav, ergutav ja noorendav toime andes väsinud nahale puhanud ja värske jume.

Kätehoolitsus

60 min / 36 €

Möödas on ajad, mil kauneid ja hoolitsetud käsi peeti ainult naiste pärusmaaks. Ka meestele on olulised hoolitsetud käed, kuid meeste kätehooldus peab olema lihtne ja efektiivne. Energiat andev hõlmikpuuekstrakt ja naturaalsed toitvad ained annavad isegi väga stressis nahale ja küüntele uue sileduse ja korrasoleva välimuse.

Wellness jalahoolitsus

90 min / 48 €

Jalahoolitsuse käigus pakutakse jalgadele täispediküüri, koorimist, lõõgastavat massaaži koos toitva kreemiga ning lõpetuseks üliniisutavat maski.

Broneeri hoolitsused: info@gospa.ee või tel 45 50 003

Kinkekaart e-poest Read reviews
Saabumine
...
...
Lahkumine
...
...
Broneeri puhkus
Parim pakkumine on alati otse hotellist broneerides