Seiklusi täis Saaremaa

 • Pidula Wakepark pakub meeldejäävaid elamusi nii suurtele kui ka väikestele. 

  Pargis on kaks eraldi rada:
  harjutajatele/algajatele, mis on natuke lühem ja rahulikum.
  professionaalidele, s.o. rada, mis vastab kõigile võistlusnormidele ning oma kaablite kõrguste tõttu võimaldab viia läbi maailmatasemel võistlusi.

 • Muhu Seikluspargis leiab iga seikleja oma kogemustele vastava väljakutse. Ronida ja kõrgust nautida saavad nii suured kui ka väikesed, nii algajad kui edasijõudnud. Kõik rajad on iseseisvalt läbitavad, kuid soovi korral saab kaasa instruktori, kes juhendab ja vajadusel abistab ülesannete lahendamisel. Kindlasti leiame lahenduse, et viia meie radadele ka kõrgusi pelgavad huvilised. Muhu Seikluspark asub Muhu saarel Piiri külas endise NSVL sõjaväe baasi aladel. Pargist leiab 8 erineva raskusastmega seiklusrada kogupikkusega ca 1200 meetrit

 • Saare Safari pakub täiesti ainulaadset ja lahedat meelelahutust, kelle tegevusteks on Jeebi safarid, seiklusmängud ja muud tehnikaüritused Saaremaa maastikel ja karjäärides.
 • Tihuse Hobuturismi Talu Muhu saarel Hellamaa külas kasvatatakse 270 eesti tõugu hobust. Pakutakse võimalust ratsutamiseks või vankri- ja kalessimatkadeks.
 • Asva Viikingikülas on linnus, seikluspark ja loomapark, kus avastamist on nii suurtele kui ka väikestele.
  Saaremaa viikingid on end sisse seadnud põlisesse viikingite kantsi Asva muinaslinnuse veerel, kus on maid haritud ja sõdu peetud juba pronksiajast saati. Siin kohtuvad eri ajastud läbi kolme aastatuhande. Temaatilised tegevused on põimitud tänapäevaste atraktsioonidega ja rohkelt toimetamist jagub igas vanuses külastajale!
 • Kuhu veel Saaremaal minna ja mida teha vaata SIIT
GOSPA E-POOD Read reviews
Saabumine
...
...
Lahkumine
...
...
Broneeri puhkus
Parim pakkumine on alati otse hotellist broneerides