GOSPA Lambafestival 26.09

Pange end valmis, septembri viimasel nädalavahetusel tuleb taas Lambafestival!

Siis on meil teie jaoks planeeritud hulka maitseid, üritusi ning ettevõtmisi. Kohustuslik kõigile, kes lambaliha kõige hõrgumaks peavad. Kohustuslik kõigile, kes end külmemate ilmade tulekul lambavilla sisse soovivad kerida.

  • Restoranis on vaid selleks nädalavahetuseks GOSPA menüü täiendatud hõrkude lambaliharoogadega ning sinna juurde parima veini aitab valida sommeljee.
    Menüüs on mekkimiseks värske salat lambafilee, feta juustu ja röstitud peediga, borš lambalihaga, Casarecce pasta lambaliha, kukeseente ja päikesekuivatatud tomatitega ning lambalihakotletid kartuli-kukeseenepüree, grillitud köögiviljade ja punaseveinikastmega. 
  • Hommikusöögis saab mekutada kõigele muule maitsvale lisaks Kalevi suitsutatud lambakintsu.
  • Laupäeval kell 11:00-17:00 on avatud Sarapiku talu pop-up pood päris villast päris asjadega. Sinna juurde muidugi jutt lammastest, villast, vokist ja lõngast.
  • Lapsed saavad mängutoas hoidja Janega veeretada omale väikseid villapalle. 
  • Viltimise töötoas 12:00- 17:00 saab omale Aili Peeli juhendamisel meisterdada peagi saabuvateks pimedateks sügisõhtuteks vilditud ümbrisega küünlaaluse. Meisterdamine võtab aega tunnike ning selleks on vaja kaasa võtta vaid uudishimu tegutseda ja 10€. 
  • Laupäeval on sisehoovi oodatud kõik, kes päris elusuuruses lambaid näha ja ka katsuda soovivad.

Kinkekaart e-poest Read reviews
Saabumine
...
...
Lahkumine
...
...
Broneeri puhkus
Parim pakkumine on alati otse hotellist broneerides