GOSPA koolivaheaja lastelaager 25.-29.10

Lapsed leiavad endale palju huvitavaid tegevusi, vanemad saavad rahuliku südamega hoolitsusi ning olemist nautida ja lõpuks on kogu pere puhanud ja rõõmus!

Laager on iga päev 12:00-15:00 ja mõeldud vanusele 7-12aastat. 
Maksumus 60 €/ 5 päeva ühele lapsele või 15 €/ päev lapsele.

25.10  
Linnu- ja loodusvaatlusmatk loodussõber Martin Vesbergiga. Jalgsimatka sihtmärgiks on linnuvaatlustorn Loodetammikus. Matka jooksul räägib põnevaid lugusid loodusest ja lindudest kogenud matkasell Martin ning ehk õnnestub ka kohata hooajalinde.

26.10 
Päevajuht Marise eestvedamisel on päev täidetud toredate mängude, kaasahaaravate tegevuste ja põneva aardejahiga. Peale selle lisab värvi juurde õhupallidest figuuri tegemine, mille järel toimub suur vehklemisvõistlus õhupallmõõkadega.

27.10 
Laagri kolmandal päeval toimub Marise juhendamisel GOSPA meistrivõistlused sportmängudes. Pane selga mugavad riided. Lisaks sellele hakkame püüdma tohutul hulgal mulle, sest kohale tuleb mullimasin, mis teeb lausa 2000 mulli minutis.

28.10
Põnevad tegevused päevajuhtide Mare ja Madli juhendamisel, lisaks tore kohtumine  teraapiakoer Saaraga. Ja päeva lõpetuseks on üks mõnus jooga. 

29.10
Laagri viimasel päeval ootavad sinu seltskonda taas Mare ja Madli, aga sel päeval on nendega koos ka Aafrika hiidteod DoTerra ja Franc! 
Tule tigudega koos teojoogat tegema või saa osa teomaratonist! Õpime koos tigusid joonistama ja saame selgeks, mitu silma neil õigupoolest on!

Lahedama lapsepõlve nimel!

Registreerimiseks kirjuta info@gospa.ee või helista meile 45 50 000. 

GOSPA E-POOD Read reviews
Saabumine
...
...
Lahkumine
...
...
Broneeri puhkus
Parim pakkumine on alati otse hotellist broneerides