Otsid kingitust jõuludeks?

Elamused on need kõikse paremad kingitused

Meie usume, et maailmas on liiga palju asju. Ja kohe kindlasti liiga vähe toredaid elamusi. Just neid, elamusi ja mõnusaid koos olemise hetki, võiksime me kõik üksteisele rohkem kinkida. 

Tegime sinu jaoks mõnusa valiku kingitustest, millega sa ennast või oma lähedasi GOSPAs hellitada saad.

Kingitus mehele, isale, heale sõbrale või kolleegile

Sa ju tead, et su kallis mees, armas sõber või hea kolleeg on enne pühi pikki tööpäevi teinud. Ta on ekstra pingutanud, et saaks pühadeajal töömõtted peast visata ja juhtme seinast välja tõmmata.

Nüüd kulub talle ära üks mõnus süvamassaaž, mis väsinud keha lõõgastab ja pingekohti rahustab. Me lubame, et sinu mees, isa või kallis sõber ütleb pärast massaaži, et nii head kinki pole ta ammu saanud. Sest no tõesti, see on midagi erilist.

Massaaži töötas spetsiaalselt GOSPA jaoks välja saarlasest füsioterapeut Lauri Rannama ja tänaseks on sellest saanud üks meie populaarsemaid spaateenuseid.

Kingitus naisele või emale

Me pole veel kohanud naist, kelle Babori näohoolitsused külmaks jätavad. Naised on pärast hoolitsust värsked, puhanud ja kaunid. Ja seda nii seest kui ka väljast.

Juba hoolitsusetoa lõhnad, hämar valgus ja muusika lõõgastavad. Spaaterapisti õrnade käte ning Babori võiete, kreemide ja maskide koostoime on aga tõeline nauding.
Kingi seda!

Kingitus sõbrannale

Luksuslikud jalahoolitsused on midagi, mida me lubame endale harvem kui näiteks näohoolitsusi. Seda enam rõõmustame, kui keegi meile midagi sellist kingib!

Tee oma heale sõbrannale just selline üllatus. Eriti tore on, kui tulete jalahoolitsusse koos. Saate kõik tähtsad jutud ära rääkida, samal ajal, kui spaaterapistid teie jalgade eest kuninglikku hoolt kannavad.

Vali Deluxe jalahoolitsus, sest selle juurde käib ka klaasike pidulikku mullijooki.
Kingitus missugune!

Kingitus lapsele

Mis on parem kui tahvel šokolaadi? Tegelikult isegi parem kui kümme tahvlit? Muidugi šokolaadimassaaž! Selle käigus saab süüa nii palju šokolaadi kui sisse mahub. Pärast massaaži lõhnab su väike järeltulija nagu mõnus šokolaadibatoonike. Kingi talle erakordne elamus, millest pärast pühi teistele lastele rääkida!

Aga kui su lapsele mingil põhjusel šokolaad ei meeldi, siis meeldib talle kindlasti terve päeva meie basseinides möllata. See meeldib kõigile lastele.

Kingitus tervele perele

Mis oleks parem kingitus tervele perele kui koosolemise aeg ja ühine GOSPA külastus sobib selleks suurepäraselt. Meil on suured ja mugavad toad, üks mõnusamaid spaasid ilma peal ja muidugi absoluutselt täiesti suurepärane toit. Seda ei arva üksnes me ise, vaid kõik, kes meil külas käinud on.

Kõige parem kink jõuludeks on emotsioon, sest asjad pole elus kõige tähtsamad. Küll aga head tunded. Kinkekaardiga kingid rõõmu kindla peale.

Kui sa täpselt ei tea, kuidas kingi saaja oma keha turgutada või meelt kosutada soovib, siis on sobiv kingitus vabalt valitud väärtuses GOSPA kinkekaart.

Nii saab ta ise valida, kas ta võtab hoolitsuse, massaaži, saunade külastuse või hoopis õhtusöögi. Ja võib-olla tulete meile külla koos. See on veel kõige parem mõte.

Seega – külastage meie e-poodi, astuge läbi või hoopis kirjutage meile oma kingisoov info@gospa.ee.

Meie vormistame ilusa kinekaardi, mille saate just kõige õigemal hetkel üle anda või kuuse alla poetada. 

Mõnusat pühade ootust! 

GOSPA Kinkekaardid Read reviews
Saabumine
...
...
Lahkumine
...
...
Broneeri puhkus
Parim pakkumine on alati otse hotellist broneerides