Hoolitsused meestele

Klassikaline massaaž

60 min / 46 €

Lõõgastav üldmassaaž aitab peletada väsimust, turgutab immuunsüsteemi, tasakaalustab närvisüsteemi, parandab ainevahetust ja soodustab hingamist. Massaažiga suurenevad keha soojus ja vitaalsus, kuna süda ja vereringesüsteem on avatud värske hapniku vastuvõtuks. Massaaži lõppedes võib tekkida kerge rammestuse tunne, kuid juba vähese aja möödudes pääseb vabanenud energiast ja paranenud vereringest tingituna mõjule hea ja puhanud enesetunne!

Sünkroonmassaaž neljal käel

60 min / 76 €

Sünkroonmassaaž on idamaadest pärit massaaž ühele inimesele, kus kaks massööri  ühendavad oma energiaväljad ja teostavad massaaži sünkroonselt ühes hingamise rütmis. Massaažis kasutatakse nii lihas- ja punktmassaaži võtteid kui ka lõõgastavat õlimassaaži. Kahe inimese täpne koostöö võimaldab teostada selliseid võtteid, mida üksinda pole võimalik teha. Massaaž tekitab eriti suure hoolitsuse, hoituse ja luksuslikkuse tunde ning massaaži on meeldivalt palju.

Tai massaaž

60 min / 55 €
120 min / 75 €

Tai massaažiga avastate endas uut energiat ja värskust. Tai massaaž on kombinatsioon joogast, vabastavast hingamisest, meditatsioonist ja massaažist. Erinevalt teistest massaažiliikidest toimub tai massaaž põrandal mattidel. Hingamistehnika, õõtsuva vajutustehnika ning kindlate vajutuste ja venituste abil vabastatakse blokeeritud energia, lõdvestatakse pingul lihased ja lastakse „hingel rääkida“. Tai massaaži ajal soovitame kanda  pikka dressi ja sokke.

Täiuslik kehahoolitsus

75 min / 46 €

Siin on ühendatud parim kehahoolitsustest - nii koorimine, kehamask, massaaž kui lõpukreemitamine. Terapisti abiga otsustatakse kas parafiini-muda segu kantakse selja ning õlavöötmele, kuhu pingeid enim koguneb või pööratakse tähelepanu reitele, puusadele ja kõhule ainevahetuse tõhustamiseks ja tselluliidi raviks. Soojus valmistab lihased ette massaažiks, mis keskendub probleemsele piirkonnale. Hoolitsus lõpeb kogu keha kreemitamisega.

MESOFORCE - Taaselustav ja toonust tõstev näohoolitsus

60 min / 79 €

MÉSOFORCE külluslik hoolitsus kosutab, taastab ja noorendab nahka. Tõhus, personaalsest vajadusest lähtuv a la carte mesoteraapiline näohoolitsus. Vitamiinide ja antioksüdantide kokteil valmistatakse hoolitsuse käigus. Üliefektiivne personaalne lahendus nii küpsele, kuivale ja tundlikule kui ka väsinud toonuseta nahale. Meso-teraapia efektiga intensiivselt niisutav, elustav ja toonust tõstev näohoolitus pakub lisaks nauditavat ja tõhusat lifting-massaaži. Silmaga nähtavad muutused alates esimesest hoolitsusest – nahk on külluslikult niisutatud, elustatud, jume on värske ja särav. Sobib ka meestele.

Thalgo näohoolitsus meestele” Ookean” - niisutav, värskendav

60 min / 59 €

Spetsiaalselt meeste jaoks loodud hoolitsus merevetikaga. Alustatakse lõdvestava peanaha massaažiga, seejärel puhastusrituaal, mis on kohandatud teie nähatüübile. Järgneb koorimine, mille lõppedes masseeritakse õrnalt näole teie näonahatüübile sobilik eliksiir. Samal ajal, kui Teie näol on sügavniisutav mask, süvendab lõõgastust õlani hõlmav massaaž. Hoolitsus lõpeb päevakreemi pealekandmisega. Vetikatel on näole niisutav, ergutav  ja noorendav toime andes väsinud nahale puhanud ja värske jume.

Kätehoolitsus

60 min / 35 €

Möödas on ajad, mil kauneid ja hoolitsetud käsi peeti ainult naiste pärusmaaks. Ka meestele on olulised hoolitsetud käed, kuid meeste kätehooldus peab olema lihtne ja efektiivne. Energiat andev hõlmikpuuekstrakt ja naturaalsed toitvad ained annavad isegi väga stressis nahale ja küüntele uue sileduse ja korrasoleva välimuse.

Wellness jalahoolitsus

90 min / 45 €

Luksuslik jalahoolitsus pakub lõõgastavat elamust, suurepärast nahahooldust ja kaitset ning mõnusat massaaži. Hoolitsus sobib inimesele, kellel ei ole klassikalisi jalaprobleeme, kuna põhirõhk on hoopis jalgade koorimisel, toitmisel ning massaažil. Kuid siiski saavad kerge hoolitsuse ka küüned ja tallad.

Kinkekaart e-poest Read reviews
Saabumine
...
...
Lahkumine
...
...
Broneeri puhkus
Alati parimad pakkumised