Seiklusi täis Saaremaa

  • K-Pargi Kuressaare Seikluspark pakub meeldejäävaid elamusi nii suurtele kui ka väikestele. Seikluspargis asuvad takistused, õhuhüpped ja trossteed (zip-line) pakuvad põnevust ning väljakutseid. Radade läbimine annab hea võimaluse panna proovile keskendumisvõime, koordinatsiooni ja tasakaalu.
  • Muhu Seikluspargis leiab iga seikleja oma kogemustele vastava väljakutse. Ronida ja kõrgust nautida saavad nii suured kui ka väikesed, nii algajad kui edasijõudnud. Kõik rajad on iseseisvalt läbitavad, kuid soovi korral saab kaasa instruktori, kes juhendab ja vajadusel abistab ülesannete lahendamisel. Kindlasti leiame lahenduse, et viia meie radadele ka kõrgusi pelgavad huvilised. Muhu Seikluspark asub Muhu saarel Piiri külas endise NSVL sõjaväe baasi aladel. Pargist leiab 8 erineva raskusastmega seiklusrada kogupikkusega ca 1200 meetrit.

  • Saarepuhkus OÜ pakub tegevusi igale maitsele: kalapüük, paintball, sukeldumine, kanuusõit, hülgevaatlus, ATV seiklus ja palju muud.

  • Pärimusmatkad on spetsialiseerunud Saaremaa loodus- ja kultuuripärandi tutvustamisele. Eelkõike toimetavad nad Vilsandi Rahvuspargis, kuid ka mujal Saaremaal. Pakutakse erinevaid matku nii suvel- kui ka talvel.  Programmide koostamisel arvestatakse laste ja eakamate loodushuviliste vajadustega.
  • 360 kraadi korraldab Teile põnevaid seiklusi Saaremaal. Pakutakse erinevaid loodusmatku nagu linnuvaatlusretkeid, orhideematkaid ning jalgratta- ning kajakimatkaid.
  • Mändjala Surfiklubi asub Saaremaa ja kogu Eesti ühes ilusaimas  rannas – Mändjala rannas. Nende poolt pakutavad lohe- ja aerusurfi koolitused muudavad iga puhkuse mõnusalt sportlikuks ja meeldejäävaks. Ohutu õppeprotsessi tagavad rahvusvahelist litsentsi omavad, suurte kogemustega instruktorid.
  • Saare Safari pakub täiesti ainulaadset ja lahedat meelelahutust, kelle tegevusteks on Jeebi safarid, seiklusmängud ja muud tehnikaüritused Saaremaa maastikel ja karjäärides.
  • Tihuse Hobuturismi Talu Muhu saarel Hellamaa külas kasvatatakse 270 eesti tõugu hobust. Pakutakse võimalust ratsutamiseks või vankri- ja kalessimatkadeks.
GOSPA E-POOD Read reviews
Saabumine
...
...
Lahkumine
...
...
Broneeri puhkus
Parim pakkumine on alati otse hotellist broneerides