Naisteklubi ajakava

Reede 12.04 kell 18.00 – 19.00 MyFitness esitleb: NAINE
See on selline trenn, kus saad tunda ennast tõelise naisena! Puuduvad keerulised kombinatsioonid ja rasked harjutused, aga samal ajal saab lihtsate liikumistega keha mõnusa koormuse ja hea tuju pealekauba. Selline hea emotsiooniga tund, kus ei saagi aru, et trennis olid, aga samal ajal ei puudu ka kõhulihased ja kükid. Mõnus fiiling  reede õhtusse!

Laupäev 13.04 kell 12.00 -13.00 Fit body
Lihastreeningule suunatud tund, kus koormuse saab kogu keha – treenime nii suuremaid kui väiksemaid lihasgruppe. Treeningus ei moodustata sammukombinatsioone ja sobib igal tasemel harrastajale.

Laupäev 13.04 kell 16.00 -17.00 bodyART Selja Eri
Rahulik keha & meele treening, mis baseerub viiel hiina meditsiini elemendil ja on inspireeritud jooga- ning teraapiaharjutustest. Kogu treening on ülesehitatud vastandite Yin &Yang vahel tasakaalu leidmisel. Staatilistele ja rohkem pingutust nõudvatele asenditele järgnevad dünamilised ja llõdvestavad seeriad. Keha treenitakse kui ühtset tervikut. Selja Eri tunnis on suurem rõhk just seljaprobleeme ennetavatel ja leevendavatel harjutustel.

Pühapäev 14.04 kell 09.00-10.00 Morning bodyART Flow
Hommikuses treeningus on rõhk voolavatel, naiselikel harjutustel, mis läbivad energiakanaleid (meridiaane) ja panevad meie keha mõnusasti liikuma. Rõhk on “äratavatel” harjutusseeriatel ning dünaamilistel venitustel, et alustada päeva  värske ja virgena.

Kinkekaart e-poest Read reviews
Saabumine
...
...
Lahkumine
...
...
Broneeri puhkus
Alati parimad pakkumised