Seiklusi täis Saaremaa

  • 360 kraadi korraldab Teile põnevaid seiklusi Saaremaal. Nad pakuvad erinevaid loodusmatku nagu linnuvaatlusretked, orhideematkad ning jalgrattaretked. Lisaks kajakimatkad, mis saavad alguse just GOSPA kõrvalt. Kajakimatkad ja -rent on mõeldud turistidele,  kes on huvitatud võimalikult erinevatest aktiivse puhkuse tegevustest. Nad asuvad ise Saaremaal ning teenus on kiire ja mobiilne - tullakse vajadusel ise kohale igale poole üle Saaremaa. Lisaks korraldavad nad lõbusaid meeskonnamänge, milleks on fotojaht ja vanalinnaseiklus Kuressaares.
  • Saarepuhkus OÜ pakub tegevusi igale maitsele: kalapüük, paintball, sukeldumine, kanuusõit, hülgevaatlus, ATV seiklus ja palju muud.
  • Pärimusmatkad on spetsialiseerunud Saaremaa loodus- ja kultuuripärandi tutvustamisele. Eelkõike toimetavad nad Vilsandi Rahvuspargis, kuid ka mujal Saaremaal. Pakutakse erinevaid matku nii suvel- kui ka talvel.  Programmide koostamisel arvestatakse laste ja eakamate loodushuviliste vajadustega.
  • Mändjala Surfiklubi asub Saaremaa ja kogu Eesti ühes ilusaimas  rannas – Mändjala rannas. Nende poolt pakutavad lohe- ja aerusurfi koolitused muudavad iga puhkuse mõnusalt sportlikuks ja meeldejäävaks. Ohutu õppeprotsessi tagavad rahvusvahelist litsentsi omavad, suurte kogemustega instruktorid.
  • Saare Safari pakub täiesti ainulaadset ja lahedat meelelahutust, kelle tegevusteks on Jeebi safarid, seiklusmängud ja muud tehnikaüritused Saaremaa maastikel ja karjäärides.
  • Tihuse Hobuturismi Talu Muhu saarel Hellamaa külas kasvatatakse 270 eesti tõugu hobust. Pakutakse võimalust ratsutamiseks või vankri- ja kalessimatkadeks.
Kinkekaart e-poest Read reviews
Saabumine
...
...
Lahkumine
...
...
Broneeri puhkus
Alati parimad pakkumised